Sukces Kółka Teatralnego

Kategoria Kółko teatralne,Wydarzenia

Opublikowano 21 listopada 2015

20 ? 21 listopada 2015 r. głogówecka Grupa Teatralna W Kratkę, wzięła udział w XXXIII Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym „Proscenium” w Nysie. Niezwykłe dwa dni rywalizacji, wspaniała atmosfera, dobra energia i świetny poziom spektakli udowodniły, że teatr amatorski w naszym kraju ma się coraz lepiej. Dowodem potwierdzającym, są podopieczni Waldemara Lankaufa, którzy prezentując spektakl ?Nuda? na motywach tekstu Grzegorza Sławińskiego ( 2 sceny dziewczęta napisały samodzielnie), uplasowali się na III miejscu podium. Jury podkreśliło wysoki poziom aktorstwa, zróżnicowanie charakterologiczne postaci i wyrazistą prawdę pokoleniową, która mówi o kondycji młodych ludzi. Gratulujemy sukcesu, zarówno młodym Aktorom, jak również opiekunowi !!!