24 finał WOŚP

Kategoria Galeria,Wydarzenia

Opublikowano 14 grudnia 2015

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, po raz kolejny w naszym Głogówku, odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów. Głogóweccy wolontariusze: Agata Sierecka, Alicja Staś, Zuzanna Nieckarz, Marta Sikorska, Małgorzata Rajczakowska, Weronika Strzelczyk, Daniel Czeczil, Żaneta Białek, Jakub Mucha, Ilona Lerch, Emilia Gorke, Arkadiusz Maus, Joanna Baran, uzbierali: 9. 276, 79 zł. To naprawdę bardzo imponujący wynik, który przewyższył zebraną w zeszłym roku kwotę.

Najlepszą wolontariuszką wśród głogóweckiej młodzieży okazała się Marta Sikorska, która sama zebrała prawie 1500 zł. Finał WOŚP połączono z koncertem zespołu estradowego ?Big Roll Band?, który odbył się o godz. 16.45 w Kościele Parafialnym. Koncert spotkał się z dużym uznaniem ze strony przybyłych, którzy nagrodzili występujących gromkimi brawami.

Dyrektor MGOK- Rafał Miczka składa serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom, tym młodszym i tym starszym, za aktywny udział w 24 Finale WOŚP, jak również rodzicom i opiekunom za pomoc i wsparcie oraz wszystkim ludziom dobrej woli za okazane serce. Szczególne podziękowania kieruje również do Pizzerii Angelo i pana Adama Fidota, za wsparcie głogóweckich wolontariuszy swoimi smakowitymi pizzami, uznając, że dobry wolontariusz, to najedzony wolontariusz, jak również do głogóweckiej policji, która czuwała nad bezpieczeństwem całodniowej zbiórki.
Dziękujemy i Sie ma za rok !!!

J.B