Dance Away

Opublikowano 24 lipca 2017

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku zaprasza na spektakl taneczno – muzyczny i pantomimę komiczną: Dance Away.
Wystąpią: Carrantuohill, Ireneusz Krosny, Salake.
8 października 2017 r. (niedziela) godz. 17.00, sala widowiskowa MGOK
Bilety, w cenie 45 zł / osoba, można nabyć sekretariacie Domu Kultury (I piętro) bądź pod numerem telefonu: 77 40 69 140 oraz na www. biletyna.pl

DANCE AWAY – to niespotykane dotąd połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy. I to w najlepszym wydaniu.

Występujący od 30 lat na scenie, nagrodzony FRYDERYKIEM za swoją muzykę, zdobywca ZŁOTEJ i PLATYNOWEJ płyty, zespół CARRANTUOHILL, wspólnie z wielokrotnymi MISTRZAMI ŚWIATA w tańcu irlandzkim, formacją SALAKE oraz wybitnym specjalistą od pantomimy Ireneuszem KROSNYM, stworzyli wspólne widowisko artystyczne łączące te trzy gatunki sztuki. Przedstawienie stanowi jedną, spójną całość, w której fantastyczna muzyka folkowa przeplata się z energetycznym i niezwykle widowiskowym tańcem irlandzkim oraz wielką dawką wspaniałego humoru. Zaś znany w środowisku kabaretowym Irek KROSNY pokazuje się wreszcie z niezwykle szerokiej strony, nie tylko jako zabawny mim, ale również jako doskonały aktor, tancerz i muzyk.