Ostra Jazda

Opublikowano 14 lutego 2018

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku zaprasza na spektakl w gwiazdorskiej obsadzie, „Ostra Jazda”.
17 marca 2018 r. godz. 18.00, sala widowiskowa MGOK
Bilety, w cenie 50 zł /osoba, można nabyć w sekretariacie MGOK lub pod numerem telefonu: 77 40 69 140 oraz oraz na www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Spektakl Teatru Komedia z Warszawy!

Obsada:

• Julia Kamińska/ Marta Wierzbicka