Deutsche Schlager & Volksmusik

Opublikowano 5 stycznia 2019

Deutsche Schlager & Volksmusik – Gala! Po raz drugi w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku!

3 marca 2019 r. godz. 15.00, sala widowiskowa MGOK.

Wystąpią:

• Sandra Mo & Valentino – egzotyczny świat niemieckiego szlagieru! Znani z tamtejszych mediów Radia i Telewizji! Goście TV MDR i programu Karela Gotta oraz „Wiedersehen macht Freude”. U nas ze swoimi wielkimi przebojami i wspaniałymi kreacjami!
  • „Die Schluchtenkracher” – muzycy z krwi i kości!Ich koncert to przygoda i przegląd niemieckich przebojów! Od „Atemlos” do „Der schönste Platz ist immer an der Theke” , “Rosamunde“! Muzyka, która znamy i kochamy! Zdobywcy wielu nagród i tytułów na niemieckiej scenie muzycznej!
  • „Bettina” – show jakiego nie widziała jeszcze Polska! Ponad 10 instrumentów na wielu gra równocześnie! Zdobywczyni znaczących nagród im.in „Fachmedienpreis”! Bettina – to show, muzyka, wspólny śpiew i zabawa oraz wiele humoru!
  • Danuta Wiśniewska – była solistka Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” z jej wielkim przebojem „Dziękować warto”- przedstawi Państwu „stary, dobry niemiecki szlagier”oraz poprowadzi koncert pełen niespodzianek i wspólnej zabawy!

Bilety, w cenie 115 zł / osoba, można nabyć w sekretariacie Domu Kultury (I piętro) a także pod numerem telefonu: 77 40 69 140 oraz na www.kupbilecik.pl
Serdecznie zapraszamy!