Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje gminne

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku serdecznie zaprasza uczniów VII i VIII klas podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Konkurs będzie się odbywać w formie czterech turniejów:

1. TURNIEJ RECYTATORSKI
  2. TURNIEJ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA
  3. TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
  4. WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

Zasady konkursu znajdują się w załączonym regulaminie 66. OKR - eliminacje gminne:Regulamin 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - eliminacje gminne

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, etap gminny będzie przeprowadzony przez MGOK w Głogówku on-line.

Zgłoszenia do eliminacji gminnych 66. OKR (wypełnione drukowanymi literami) i nagrania uczestników konkursu w poszczególnych kategoriach należy przesłać na adres mailowy: mgok@glogowek.pl lub dostarczyć osobiście zgłoszenie i płytę z nagraniem do MGOK w Głogówku do dnia 14.04.2021 r.

Zgloszenie_Turniej_Recytatorski_i_Wywiedzione_ze_slowa_1.doc
Zgloszenie_Teatr_Jednego_Aktora.doc
Zgloszenie_Poezja_Spiewana.doc

Wyniki tego etapu będą podane na stronie internetowej MGOK w Głogówku w dniu 21.04.2021 r.
Komisja konkursu gminnego wybierze najlepsze prezentacje, które zostaną zgłoszone do etapu rejonowego w Prudniku.

Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy: mgok@glogowek.pl

Obraz: