Letnie półkolonie w Głogówku

Informujemy, iż od dnia 17 czerwca 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja na PÓŁKOLONIE organizowane w okresie wakacji.

Proponowane terminy :
- 5-9 lipca 2021 r.
- 12-16 lipca 2021 r.
- 9-13 sierpnia 2021 r.

Nabór obejmuje dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00–15.00

Podczas zorganizowanych turnusów dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych, teatralnych i muzealnych. Gwarantujemy również udział w wycieczkach rowerowych, grach terenowych, spływach kajakowych itp. (szczegółowy program opracowany zostanie zgodnie z obowiązującymi wymogami związanymi z pandemią)
Zapewniamy ciekawe, tematyczne zajęcia, opiekę instruktora, ubezpieczenie oraz poczęstunek.
Ze względu na wytyczne i obostrzenia wprowadza się ograniczoną liczbę uczestników.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Półkolonie w całości finansowane są z budżetu Gminy Głogówek

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres: zajecialetnie@glogowek.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu MGOK.

Druk do pobrania: karta_zgloszeniowa_na_polkolonie.rtf

Szczegółowych informacji dotyczących zorganizowanych zajęć letnich uzyskać można w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Głogówku lub telefonicznie pod nr telefonu: 77 406 91 40

Obraz: