Komunikat MGOK w Głogówku

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rząd RP zdecydował o czasowym zamknięciu dla publiczności instytucji kultury.

Informujemy zatem, że od soboty 7 listopada 2020 r. MGOK w Głogówku zawiesił wszystkie zajęcia stacjonarne (nauka odbywać się będzie w formie on-line, po uprzednim kontakcie i opracowaniem dogodnych warunków i sposobów współpracy z poszczególnymi instruktorami).

Zamknięta dla użytkowników została Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głogówku z filiami zamiejscowymi i czytelnią (proponujemy akcję „Książka na telefon”, czyli udostępnianie zbiorów po uprzednim zamówieniu telefonicznym pod nr 77 437 40 51 lub 606 113 333).

Dla zwiedzających zamknięte zostało Muzeum Regionalne w Głogówku.

Pracownicy instytucji zostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod nr tel. 77 406 91 40 lub 606 113 333.

Prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie działania prowadzone są w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie!