Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Royal Dance Center


Głogówecki oddział Royal Dance Center prowadzi nabór na zajęcia.

Tomasz Nawrocki - założyciel i szef Studia Tańca Royal Dance Center. Kompozytor, reżyser i choreograf tańca. Pasjonat świadomego ruchu, ekspresji i wyrazu scenicznego.

Dla niego zdobywanie szeroko rozumianych umiejętności ruchowo- motorycznych w wielu stylach i technikach tanecznych jest czymś naturalnym i nigdy się nie kończy. Jako pedagog bardzo ceni sobie skuteczność i efektywność w przekazywanej swoim uczniom wiedzy. 

Dyplomowany instruktor tańca współczesnego i jazzowego - dyplomy Ministra Kultury. Prekursor salsy i tańców karaibskuch w Opolu.
Sędzia Polskiej Federacji Tańca oraz Sędzia Międzynarodowy IDO.
Pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Opolskiego Festiwalu Tańca. 

Więcej informacji pod nr tel. +48 882 403 045

Zapraszamy na stronę: https://www.royaldance.pl/

Obraz: