Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Royal Dance Center


Głogówecki oddział Royal Dance Center prowadzi nabór na zajęcia:

  • Modern Jazz
  • Latino solo dla kobiet
  • Salsa/Bachata solo

Zajęcia taneczne prowadzi Natalia Kawa - dyplomowana instruktor tańca jazzowego. Ambitna tancerka oraz trener wielu styli i technik tańca. Najbardziej ze wszystkich kocha jednak salsę i bachatę, w których najbardziej się realizuje i wkłada całą siebie.

Natalia wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski, ale zdecydowanie największym jej dotychczasowym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Europy w Salsie.

Jest pełna energii i entuzjazmu, a z jej zajęć wszyscy wychodzą zadowoleni i uśmiechnięci.

Więcej informacji u instruktorki pod nr tel. 531 563 853

Zapraszamy na stronę: https://www.royaldance.pl/

Obraz: