Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Kółko Plastyczne

Głównym założeniem zajęć plastycznych jest rozwój kreatywnego myślenia i zdolności manualnych. W ramach spotkań dzieci poznają podstawowe terminy plastyczne takie jak walor, paleta barwna, faktura, kompozycja a także usprawnią swoją percepcje wzrokową.

Zainteresowanie dzieci sztuką i sposobem wyrażania siebie poprzez działania plastyczne będzie również jednym z elementów kółka plastycznego. Zajęcia mają na celu również uwrażliwienie dzieci na estetykę, dostrzeganie piękna w otaczających ich przedmiotach a także ukazać sposoby na wykorzystanie nietypowych materiałów które mogą stać się środkami artystycznego wyrazu (np. plastikowe butelki, papierowe kartony). Po zakończeniu cyklu zajęć przewidywana jest wystawa najlepszych prac.

Prowadzenie: Anna Wyszyńska
Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 – 16.00 

Obraz: