XV Spotkanie Znajomych Podróżników

XV SPOTKANIE ZNAJOMYCH PODRÓŻNIKÓW zbliża się wielkimi krokami!

27-28 maja 2022 r. w CENTRUM KULTURY w GŁOGÓWKU odbędzie się podróżnicze święto, na które chcemy z przyjemnością zaprosić wszystkich ciekawych Świata XV Spotkanie Znajomych Podróżników!

Głogówecki festiwal podróżniczy zaproponuje nam wiele atrakcji rodem z dalekiego świata.

Podczas festiwalu prelegenci zabiorą słuchaczy w egzotyczną podróż po najdalszych zakątkach naszej planety. W tym roku na pewno usłyszymy barwne opowieści rodem z szalonego USA, poznamy życie prawdziwych jaskiniowców, będziemy zdobywać najwyższe góry Azji i Europy, poznamy również z bliska najwyższe wodospady świata, w samotną podróż przez Azję wyruszymy autostopem, przejdziemy też własną drogą przez Amerykę Południową, aby w końcu przejechać wokół świat wiekowym samochodem.

Prelekcje te będą upiększały barwne slajdy i filmy z odbytych podróży.

Pomiędzy prelekcjami można będzie posilić się egzotycznymi potrawami oraz zakupić oryginalne afrykańskie rękodzieło.

Niech to będzie święto wszystkich kochających podróże

ZAPRASZAMY NA ŻYWO oraz ONLINE

Organizatorzy: