Letnie półkolonie w Głogówku

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Informujemy, iż od dnia 21 czerwca 2022 r. rozpoczyna się rekrutacja na PÓŁKOLONIE organizowane w okresie wakacji.

Proponowane terminy:

• 4-8 lipca 2022 r.
  • 11-15 lipca 2022 r.
  • 18-22 lipca 2022 r.

Nabór obejmuje dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia.

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Podczas zorganizowanych turnusów dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, muzycznych, sportowych, teatralnych i muzealnych oraz wycieczkach. Zapewniamy ciekawe, tematyczne zajęcia, opiekę instruktora, ubezpieczenie oraz poczęstunek.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Półkolonie w całości finansowane są z budżetu Gminy Głogówek

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres: zajecialetnie@glogowek.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu CK.

Pliki do pobrania:
REGULAMIN_-_polkolonie_2022.pdf
karta_zgloszeniowa_na_polkolonie.pdf

Szczegółowych informacji dotyczących zorganizowanych zajęć letnich uzyskać można w Centrum Kultury w Głogówku lub telefonicznie pod nr: 77 4069140