Warsztaty wokalno-instrumentalne

Muzyczni pasjonaci zapraszają na bezpłatne warsztaty wokalno-instrumentalne.

Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które nie mają na co dzień kontaktu z muzyką, jak i dla tych bardziej zaawansowanych śpiewających, bądź grających, ponieważ w każdym z nas płynie muzyka.

Warsztaty poprowadzą:

Agata Gołoś- wiolonczelistka, artystka, muzyk oraz pedagog. (Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia oraz studia Muzykologiczne. Absolwentka Wydziału Jazzu w Nysie o specjalności Edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej. Studentka na wydziale jazzu w Nysie na specjalności Produkcja Muzyczna i realizacja dźwięku. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci i młodzieży).

Katarzyna Bazgier- wokalistka i performerka. (Absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz studiów Muzykologicznych. Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, na specjalności: Wokalistyka Estradowa, a także Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale: Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii, specjalność: Muzykoterapia. Prowadziła warsztaty wokalne na Slot Art Festiwal. Trenerka wokalna we Wrocławskiej szkole śpiewu).

Program warsztatów:
13:00 – Warsztaty część I: nauka emisji głosu oraz gry na instrumentach
15:00 – Przerwa i poczęstunek
16:00 – Warsztaty część II: podstawy improwizacji wokalnej i instrumentalnej
17:30 – Zakończenie warsztatów: stworzenie własnego utworu improwizowanego, wspólne muzykowanie.

Zapisy i więcej informacji: www.facebook.pl/muzyczni.pasjonaci lub pod numer: 694 083 006