Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Spotkanie autorskie - Maciej Siembieda

Przed nami długo wyczekiwane spotkanie autorskie

5 grudnia o godz. 18.00 do sali widowiskowej Centrum Kultury w Głogówku zapraszamy wszystkich zainteresowanych spotkaniem z Maciej Siembieda - pisarzem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem reporterskim, autorem powieści sensacyjnych, których głównym bohaterem jest prokurator Jakub Kania m. in. "444", "Miejsce i imię", "Wotum", "Kukły" oraz "Gambit", brawurowej historii wojennej splecionej z powojenną grą wywiadów.

Pisarz po mistrzowsku wykorzystuje elementy prawdziwych historii, nadając im sensacyjną ramę i tempo, co sprawia, że jest jedną z najoryginalniejszych postaci literatury kryminalnej i sensacyjnej w Polsce.

To będzie niezapomniane spotkanie!

wstęp wolny

Obraz: