TOBY z Monachium - Trasa Czerwone Róże

Zapraszamy na Koncert Walentynkowy TOBY z Monachium w ramach trasy koncertowej "Czerwone róże 2020"!

Sobota, 15 lutego 2020 r., godz. 19.00, sala widowiskowa MGOK w Głogówku

Toby z Monachium nie zwalnia tempa!! To już jego trzecia solowa trasa, która nosi nazwę tak jak jego największy hit „Czerwone róże”. W 2020 wystąpi w nowych lokalizacjach jak również odwiedzi miejsca, w których miał przyjemność występować. Już ostatnie solowe tournee TOBY‘ego zachwyciło i pozytywnie zaskoczyło publiczność, prawie wszystkie koncerty były wysprzedane. Koncety TOBY’ego na żywo to nowy wymiar koncertów szlagierowych w Polsce. Ze swoim nowym show chce pójść jeszcze dalej: nowości szlagierowe z najlepszą atmosferą i świetną zabawą gwarantowane! Podczas trasy na pewno będzie można usłyszeć wszystkie dotychczasowe przeboje artysty, ale jak to Toby ma w zwyczaju na pewno zaskoczy wszystkich jakimś nowym utworem bądź ciekawą aranżacją.

Bilety w cenie 45 zł lub 39 zł do nabycia pod nr tel. 505 505 285 oraz internetowo na stronie www.eventim.pl.
Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!