31. Finał WOŚP w Głogówku

Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych!

Już 29 stycznia 2023 roku zapraszamy na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głogówku!

Sztab 5433 w Głogówku

Siedziba Sztabu WOŚP:
Centrum Kultury w Głogówku
Szef sztabu: Robert Trinczek

Działania w ramach 31. Finału WOŚP

- 40 zarejestrowanych wolontariuszy - w tym sam Burmistrz Głogówka Piotr Bujak
dodatkowo wolontariusze niezarejestrowani: kilkanaście osób, które pomagają w sztabie i towarzyszą wolontariuszom podczas zbiórki (są to koledzy, koleżanki wolontariuszy)
miejscowości w których będzie trwała kwesta do puszek to m.in. Głogówek (w szczególności Rynek i Centrum Kultury), Racławice Śląskie, Biedrzychowice, Stare Kotkowice, Mochów, Wierzch, Wróblin.

22 puszki już od grudnia 2022 rozlokowane są w firmach, sklepach i szkołach na terenie miasta, a także w mieście powiatowym Prudnik

- sztab w Głogówku prowadzić będzie również aukcje na Allegro

Będzie można wylicytować ciekawe gadżety i bony przekazane do licytacji przez lokalne firmy i nie tylko

- w dniu 31. Finału WOŚP - 29 stycznia
w sali widowiskowej Centrum Kultury w Głogówku
zaplanowano liczne koncerty i licytacje:

- Koncert zespołu rockowego HONKER
- Pokazy taneczne uczniów MARYNY JEWSIOLKOWEJ
- Pokazy taneczne szkoły EKATERINDANCE
- Prezentacja muzyczno-aktorska GRUPA MUSICALOWA CENTRUM KULTURY

Ponadto na wydarzeniu będzie można wylicytować gadżety Fundacji WOŚP i wiele innych ciekawych przedmiotów i bonów przekazanych przez lokalnych darczyńców.

O ciepły posiłek dla gości koncertu zadba Bractwo Motocyklowe z Głogówka, które w Centrum Kultury będą częstować pyszną grochówą.