Magic Show

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku zaprasza na pokaz magii i iluzji Bartosza Lewandowskiego w świątecznym wydaniu! Program przeznaczony dla całej rodziny!

14 grudnia 2019 r., godz. 18.00, sala widowiskowa MGOK

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie! Na najmłodszych czeka WIELKA ATRAKCJA – MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

To widowisko nie będzie zwykłym „iluzjonistycznym” pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Bilety w cenie 25 zł (do 24 listopada) lub 30 zł (od 25 listopada) do nabycia w biurze MGOK pod nr tel. 77 406 91 40 oraz na portalu www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!