Yuli - ekranizacja

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku zaprasza na projekcję filmową z cyklu Kino Konesera. W listopadzie proponujemy film „Yuli”.

29 listopada 2019 r., godz. 20.00, sala widowiskowa MGOK

Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Carlosa Acosty, słynnego kubańskiego baletmistrza, z samym artystą w roli głównej. Jako dziecko Yuli (przydomek tancerza nadany mu przez ojca) nie wykazuje szczególnego zainteresowania ani edukacją, ani tańcem. Dyscyplina to coś od czego ucieka na rzecz emocjonujących przygód rozgrywających się na ulicach Hawany. Ojciec chłopca nie daje jednak za wygraną. Jest przekonany, że jego syn ma ogromny talent, więc zmusza go do udziału w zajęciach tanecznych. Powoli ta przykra powinność zamienia się w największą pasję Yulego i otwiera przez nim drzwi do najlepszych zespołów baletowych świata.

Bilety na projekcję w cenie 10 zł do nabycia przed seansem.

Zapraszamy!