WOŚP w Głogówku – 2011

W niedzielę, 9 stycznia 2011 roku w Głogówku, odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Głogóweccy wolontariusze: Żaneta Białek, Paulina Janik, Natalia Kurkiewicz, Karolina Larysz, Wiktoria Przybylska, Aleksandra Jagiełło, Daria Mazurkiewicz, Agnieszka Sikorska, Agata Sierecka, Emilia Tymkiewicz, Katarzyna Marczakiewicz, Julia Imiołek, Tomasz Glacel, uzbierali: 7. 489, 50 zł. Niewątpliwie najlepszą wolontariuszką wśród głogóweckiej młodzieży okazała się Żaneta Białek, która sama uzbierała ponad 1000 zł. Finał WOŚP połączono z koncertem ballad i kolęd celtyckich „Celtic Dream”, w wykonaniu polskiego zespołu Carrantouhill, który specjalizuje się w muzyce celtyckiej. Z sześcioosobową grupą zaprezentowała się również Anna Faber – wybitna harfistka oraz Katarzyna Sobek – wspaniała wokalistka. Koncert odbył się o godz. 17.30 w kościele parafialnym. Dyrektor MGOK- Rafał Miczka dziękuje głogóweckiej policji za pomoc w organizacji zbiórki.

J.B.