Głogówecki Klub Dobrego Filmu - Pavarotti

Głogówecki Klub Dobrego Filmu zaprasza na projekcję filmową z cyklu Kino Konesera. W grudniu proponujemy film "Pavarotti".

13 grudnia 2019 r., godz. 20.00, sala widowiskowa MGOK

Film "PAVAROTTI" - dokument przedstawiający życie wybitnego śpiewaka operowego, który sławą przyćmił niejedną gwiazdę rocka.

Prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł zmusić Lady D. do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich. W filmie wykorzystano nagrania z niezapomnianych występów, w tym klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, nigdy nieprezentowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych.

Bilety na projekcję w cenie 10 zł do nabycia przed seansem.

Zapraszamy!