Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Ognisko muzyczne

Chcesz spełnić swoje marzenie lub rozwinąć muzycznie swoje dziecko? Trafiłeś w 10! Ognisko Muzyczne to miejsce gdzie dzieci i młodzież mają szansę rozwijać i kształtować talent muzyczny oraz rodzącą się pasję gry na instrumencie.

Nasza szkoła otwarta jest dla wszystkich tych, którzy lubią muzykować, obcować z prawdziwą sztuką i oddanymi jej pedagogami. Prowadzimy naukę gry na instrumentach w systemie indywidualnym. Na lekcjach znajduje się wyłącznie jeden uczeń, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze wyniki nauczania a wieloletnie doświadczenie przekonało nas, że taka forma pracy jest najkorzystniejsza. Staramy się aby wprowadzany przez nas program poziomem przystosowany był do odrębnych możliwości i potrzeb każdego ucznia a zarazem odpowiadał jego zainteresowaniom.

Nasi podopieczni biorą udział w rocznych przesłuchaniach a także koncertach organizowanych w rozmaitych placówkach na terenie miasta ,które są zawsze wielkim przeżyciem nie tylko dla dzieci lecz także dla rodziców podziwiających dokonania swych pociech. Uczniowie pod koniec roku otrzymują świadectwo promocyjne a na koniec nauki świadectwo ukończenia Ogniska Muzycznego.

Zapraszamy każdego kto w sympatycznej i bezstresowej atmosferze chciałby odkrywać pasjonujący świat muzyki.

Sekcje muzyczne działające w MGOK:

  • instruktor Rafael Weinert – trąbka
  • instruktor Robert Wurst – keyboard, trąbka, akordeon
  • instruktor Karolina Siwoń – klarnet, keyboard, zajęcia teoretyczne
  • instruktor Mirosława Ignac – fortepian
  • instruktor Łukasz Goliszewski – gitara klasyczna
  • instruktor Laura Petzuch – skrzypce
  • instruktor Marcin Imiołek – perkusja
  • instruktor Władysław Mołdrzyk – trąbka, keyboard, zajęcia teoretyczne
  • instruktor Dominika Korasiak – flet poprzeczny
  • instruktor Judyta Zmarzły - saksofon

Obraz: