Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Taniec i akrobatyka - Inspiracja CK

Rytmy, kroki, emocje - dołącz do naszych zajęć tanecznych!

Grupa taneczna Inspiracja to miejsce, gdzie dzieci uczą się nie tylko podstawowych kroków tanecznych czy figur. To miejsce gdzie łączy się pasję z nauką tak, aby inspirować dzieci już od najmłodszych lat do tańca i sztuki.

Poprzez taniec dzieci uczą się wrażliwości na piękno, umiejętności opowiadania ruchem historii i przekazywania emocji. To zajęcia, gdzie uczestnicy zajęć tworzą rodzinę taneczną, gdzie wspólne zainteresowania motywują do dalszej intensywnej pracy.
Zajęcia taneczne realizowane według autorskiego programu nauczania .
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

Akrobatyka, akrobatyka przedszkolaka, taniec z gimnastyką, show dance to style, które ćwiczą dzieci od poniedziałku do piątku.

Prowadzenie zajęć: Maryna Yevsyukova

Obraz: