Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

Wiecznie Młodzi Panowie zapraszają na swój najnowszy program! Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. ąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie...

Piątek, 6 stycznia 2023 r.  godz. 17.00  sala widowiskowa Centrum Kultury w Głogówku

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?
Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?
Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało! Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!

Bilety w cenie 85 zł do nabycia w biurze CK oraz internetowo na stronach www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!