Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

JUGEBDBOX 2022

Zapraszamy na młodzieżowy weekend teatralny w Głogówku!

Młodzi ludzie z kręgów mniejszości niemieckiej pilnie pracują nad swoimi sztukami teatralnymi, realizowanymi w ramach projektu Jugendbox 2022! W tym roku jest łącznie osiem grup teatralnych: z Głogówka, Wałbrzycha, Toszka, Raszowej, Białej, Landzmierza, Koźla, Rzepczy.

Zapraszamy wszystkich miłośników teatru na festiwal teatralny, który odbędzie się w dniach 10-11.12.2022 w Centrum Kultury w Głogówku

Zapraszamy!

Obraz: