Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Głogówecka Majówka

Odkryj uroki majówki w Głogówku! Zrób sobie weekend pełen wrażeń!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia uroczej miejscowości Głogówek, gdzie czekają na Państwa liczne atrakcje i wydarzenia.

Głogówecka majówka to doskonała okazja, aby spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody, odpocząć od codziennych obowiązków i cieszyć się wiosennym słońcem. W programie wydarzenia znajdują się propozycje kulturalne i rozrywkowe dla całych rodzin.

W trakcie majówki na gości czeka wiele atrakcji, w tym festiwal dmuchańców, popisy taneczne i wokalne, zwiedzanie miasta itp.

Zapraszamy serdecznie do Głogówka, gdzie 30 kwietnia czekają na Państwa niezapomniane wrażenia i miła atmosfera.

Obraz: