Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

XVI Spotkanie Znajomych Podróżników

Zapraszamy na 16. edycję festiwalu podróżniczego w Głogówku!

26-27 maja 2023 r. w CENTRUM KULTURY w GŁOGÓWKU odbędzie się podróżnicze święto, na które chcemy z przyjemnością zaprosić wszystkich ciekawych Świata XVI Spotkanie Znajomych Podróżników!

Głogówecki festiwal podróżniczy zaproponuje nam wiele atrakcji rodem z dalekiego świata.

Podczas festiwalu prelegenci zabiorą słuchaczy w egzotyczną podróż po najdalszych zakątkach naszej planety. W tym roku na pewno usłyszymy barwne opowieści rodem z Kostaryki, Sri-Lanki, Indii, Anktartyki, Gruzji, Afryki Południowej, a także poznamy emocje podczas lotu nad Dolomitami i odkryjemy miejsca, które wydawaćby się mogło, że znamy. Ponado wejdziemy w świat pełen egzotycznej muzyki i dźwięków.

Prelekcje te będą upiększały barwne slajdy i filmy z odbytych podróży.

Pomiędzy prelekcjami można będzie posilić się egzotycznymi potrawami oraz zakupić oryginalne afrykańskie rękodzieło.

Niech to będzie święto wszystkich kochających podróże!

 

ZAPRASZAMY NA ŻYWO oraz ONLINE

Więcej informacji o wydarzeniu możesz znaleźć na stronie facebokowej „Spotkanie Znajomych Podróżników”

Organizatorzy:
GRUPA WYPRAWOWA HORYZONT & CENTRUM KULTURY W GŁOGÓWKU

Obraz: