Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jarmark adwentowy 2023

Zapraszamy na Rynek w Głogówku!

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Jarmark Adwentowy organizowany we współpracy z Gminą Głogówek oraz Centrum Kultury w Głogówku! To już ten czas, który będziemy celebrować przez dwa dni pełne magii i radości.

W programie czekać będą na Państwa liczne atrakcje, smakołyki oraz niepowtarzalna atmosfera. Mamy przyjemność ogłosić, że po raz pierwszy nasz Jarmark potrwa dwa dni, co daje jeszcze więcej okazji do wspólnego świętowania.

Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek - od kulinarnych delicji, przez mikołajowe niespodzianki, po muzyczne i koncertowe doznania. Już w sobotę razem rozświetlimy nową choinkę, a w niedzielny wieczór będziemy razem rozgrzewać serca.

Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym magicznym wydarzeniu. Bądźmy razem, spotkajmy się na rynku i razem cieszmy się wyjątkowym czasem Adwentu. Do zobaczenia!

Obraz: