Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Sukces Studia Piosenki

23 kwietnia 2015 roku reprezentacja głogóweckiego Studia Piosenki wzięła udział w XXIV Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu Piosenki, którego gospodarzem był Miejski Dom Kultury w Korfantowie.

Zespół wokalny Fermata, w składzie: Natalia Kroner, Olga Devosqes – Cuber oraz Wiktoria Boese, zaprezentował się w kategorii zespołów wokalnych klas IV – VI szkół podstawowych, śpiewając dwa utwory: „Puszka Okruszka” oraz „Laleczkę z saskiej porcelany”. Podopieczne Joanny Baran, brawurowo pokonały konkurencję, tym samym zdobywając I miejsce. Gratulujemy!

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz:

Obraz: