ZippFest

Sobotni wieczór, 2 maja 2015 r. zgromadził w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury fanów muzyki rockowej.

Po raz pierwszy w Głogówku odbył się festiwal ciężkiego brzmienia ZippFest. Organizatorami tego wydarzenia był MGOK w Głogówku oraz Grzegorz Struzik, członek zespołu The Bad Sleep Well, który pełnił rolę dyrektora artystycznego. Głównym celem festiwalu była promocja szeroko rozumianej muzyki rockowej wykonywanej na żywo. Wysoki poziom artystyczny zaprezentowały zespoły Sierściuchy, Kolbyskray, Lecter i The Bad Sleep Well. Nazwę festiwalu zaczerpnięto od ksywki „Zippy”, maskotki zespołu The Bad Sleep Weel, która swoim wizerunkiem towarzyszyła na wszystkich gadżetach promocyjnych. Energetyzująca siła mocnej muzyki doskonale wpływała na zgromadzone grono słuchaczy, o czym świadczyły głośne owacje, śpiewy i dobra zabawa.